برای زندگی

زندگی مثل آب خوردن تو لیوان شکسته میمونه...

برای زندگی

زندگی مثل آب خوردن تو لیوان شکسته میمونه...

طبقه بندی موضوعی
پربیننده ترین مطالب

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

دراکولای عطاران

دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۵ ق.ظ

اگه اشتباه نکرده باشم فیلم "دراکولا" دومین کارگردانی رضا عطاران باشه ، فیلم اولش "خوابم میاد" رو هم بخاطر خود_عطاران رفتم. حالا که فیلم رو دیدم ، می بینم در حالت کلی چقدر باهم شباهت دارن:
- به عشق عطاران و طنزش می شینی پای فیلم :)
- هرلحظه منتظر ترکیدن_سالن سینما هستی ولی ... :(
- و ناگهان پایان فیلم ، بدون اینکه قصه به پایان رسیده باشه :/

  • Amir Hossein

از آدم تا شهرزاد

شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۲۰ ب.ظ

امروز عصر توی تاکسی گرما امانم رو بریده بود ، احساس تشنگی داشت به سردرد تبدیل میشد که فکرم رفت به نخوردن و ننوشیدن ؛ به امر به نخوردن ؛ به نهی کردن
یادم اومد الان نوشیدن یه جرعه آب خالی خالی چه لذتی میتونه داشته باشه و به ذهنم اومد فقط تشنگی نیست ، ما آدمها طوری آفریده شدیم که به هرچه از اون نهی بشم ناخوداگاه حریصتر میشم .
فکرم رفت به 01/01/01 و به اولین پیامبر .حضرت آدمی که توی بهشت همراه با حضرت هوا در بهشت در حال تجربه تمامی ِعیش و نوش ها هستند و فقط فقط نهی میشوند از خوردن یک میوه ، تنها از تجربه ی چشیدن طعم یک میوه محروم میشوند و چه بسا میوه های مشابه و خوشرنگ تری هم درپای درختان هرز میروند ولی به جهت دسترس بودن مورد توجه نیستند .

یاد شهرزاد افتادم وقتیکه از عشق فرهاد نهی میشه ، انگار برای فرهاد جسورتر میشه ، تصمیم هاشو میگیره و عزمشو جزم میکنه . شاید همین نهی شدن ها بود که لذت باهم بودنشون رو برای همه و برای چند لحظه، صدچندان میکرد.


+بی ربط به متن اما رُک به خودم
باش اما همیشه دسترس نباش

  • Amir Hossein